Ultra Post Durres kerkon te punesoje Korrier me makine, Vajza&Djem per sherbim klienti dhe Magazinier , paga e kenaqshme 762 views6 applications

Job Expired

-Korrier me makine
-Vajza/ Djem per sherbim klienti
-Magazinier

Paga e kenaqshme
Kushte te mira pune

Vendodhja: Durres

Te interesuarit te na kontaktojne ne whatsapp 0692860667

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 202 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim