TWS Kerkojme Operator/e dhe Junior/e per gjuhen Spanjolle! 31 views

TWS Kerkon Operator/e dhe Junior/e per gjuhen Spanjolle !

Kerkojme:
– Te Kene eksperience te meparshme ne Forex.
– Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion.
– Disponibilitet 10:00 – 19:00 
nga e Hena – Premte

Ofrojme:
– Page baze 400-700€ si dhe bonuse 70 deri ne 200€ / FTD
– Leads online ( investing leads)
– Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre!
– Ambiente komode dhe moderne.

Adresa : Rruga kavajes , prane spitalit Gjerman.
Dergo cv tek adresa ose telefononi ne numrin e poshte shenuar:

Email: twsoffice30@gmail.com
Phone/whatsapp: +35569 51 60 576

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Kavajes, prane spitalit Gjerman
  • Profili Call Center