TRAJNIM LIDERSHIPI 40 views

TRAJNO AFTESITE E LIDERSHIPIT

TRAJNIM 1 DITOR
PAJISENI ME CERTIFIKATE

BClever Agency organizon trajnimin “Trajno aftesite e Lidershipit”

Nese synon te behesh nje lider i ardhshem, eja fito, trajno dhe persos aftesite e lidershipit!

Regjistrohu tani!

Per informacione te detajuara, per te marre programin apo per regjistrime kontaktoni ne: rekrutimp@gmail.com ose ne numrin e telefonit: 0676318339

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 7 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim