Tirane,ofrohet vend pune SANITARE 81 views

Fastcall kerkon te punesoje nje Sanitare.

Kandidatja duhet te kete keto karakteristika:

Mosha nga 18-50 vjece.
Te jete serioze ne pune dhe e perpikte.
E disponueshme per te kryer nje turn 6-orarsh nga e hena ne te shtune nga ora 11:00-17:00
E disponueshme per te bere dhe turne te tjera.(Ne raste nderrimi turnesh,etj)
E gatshme te punoje menjehere.

Te interesuarat te kontaktojne ne numrin: 0696024124 per te lene orar interviste.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing