Tirane, Webster Center kerkon MESUESE ANGLISHT DHE MESUESE GJERMANISHT ME EKSPERIENCE PROFIL CIKLI ULET TE JENE DIPLOMUAR MASTER NE MESUESI. Dergoni cv ne email ose kontaktoni ne telefon/whatsapp 36 views

WEBSTER CENTER
KERKON:

MESUESE ME EKSPERIENCE
-MESUESE ANGLISHT
-MESUESE GJERMANISHT

Profili cikli i ulet
(Te jete e diplomuar ne Master ne Mesuesi)

DERGONI CV TUAJ NE:
Webstercenter2009@gmail.com

Kontaktoni: 0696113669

Adresa: Rruga Petraq Leka te lulishtja perballe shkolle Lasgush Poradeci, Tirane

#webster #center #mesuese #meeksperience #anglisht #gjermanisht #cikliulet #ediplomuar #master #tirane #njoftimepune #njoftimepunesimi

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim