Tirane, vend pune Kuzhiniere , Nd/Kuzhiniere, Kamarier/e, Pjatalarese, Sanitare (tek Restorant Tradita Shqiptare) 17 views

Restorant Tradita Shqiptare kerkon te punesoj staf me kohe te plote

Kuzhiniere, Nd/Kuzhiniere, Kamarier/e, Pjatalarese, Sanitare

Kerkohet:
-Eksperience e meparshme pune ne profilin e caktuar
-Te jete korrekte dhe e pergjegjshme per detyrat qe i percaktohen

Ofrohet :
-Kushte shume te mira pune (dreka e paguar)
-Pagese shume e mire me siguracione te paguara
-Staf miqesor dhe mikprites

Per me shume kontaktoni ne numrin e meposhtem ose paraqituni prane ambjenteve tona per nje interviste.
Tek Shallvaret, ne qender te Tiranes

Nr telefonit: +355 68 553 6875
Faleminderit!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook