TIRANE, TRAJNIM PER AGJENTE IMOBILIARE 52 views

Agjencia BClever ka nisur regjistrimet per trajnimin “Si te behesh Agjent Imobiliar”.

Trajnimin mund ta ndjeke kushdo qe deshiron te kete nje profesion, ata qe jane ne kete profesion por duan te zgjerojne njohurite, ata qe po kerkojne nje pune te re me shume te ardhura dhe me me teper kohe te lire ne dispozicion.

Cfare ofrohet:

– Kurrikul profesionale
– Trajnim nga eksperte te fushes
– Mundesi punesimi per me te miret

Trajnimi zgjat dy dite.

Per informacione apo regjistrime kontakto ne: 0676888699 ose dergo aplikimin tend ne: rekrutimp@gmail.com

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim