Tirane, Tirana Dent Kerkon te punesoje •AGJENT PER TURIZEM DENTAR NE GJUHEN FRENGE ( me ose pa eksperience) te rruga e barrikadave New 21 views

Tirana Dent
Kerkon te punesoje

•AGJENT PER TURIZEM DENTAR NE GJUHEN FRENGE ( me ose pa eksperience)

Ofrohet
•Ambjent komod dhe familjar
•Kushte shume te mira pune
•Paga shume e mire dhe bonuse ne baze te performances
•Praktika pune nga ne!

*KERKOHET*
*Shkathtesi dhe deshire per te punuar*
*NIVEL I MIRE I GJUHES FRENGE*

ADRESA: RRUGA E BARRIKADAVE, TIRANE

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE 0697040066

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 374 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim