Tirane tek rruga e elbasanit sheqer pikant kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhinier dhe Pjatalarese 83 views

Job Expired

SHEQER PIKANT
KERKON TE PUNESOJE:

•PJATALARESE
•NDIHMES KUZHINIER

KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
PAGESA E KENAQSHME

ADRESA: RRUGA E ELBASANIT
PAK MBI RRETHRROTULLIMIN
TE FAKULTETIT EKONOMIK TIRANE

KONTAKTONI: 0697000777

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 153 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim