Tirane, Tek Myslym Shyri Syrikalter_tirane Kerkon te punesoje •KAMARIER KERKOHET ME EKSPERIENCE PUNE DHE TE FLASI GJUHE TE HUAJ KRYESISHT ANGLISHT 41 views

Job Expired

Syrikalter_tirane
Kerkon te punesoje

•KAMARIER

KERKOHET ME EKSPERIENCE PUNE
DHE TE FLASI GJUHE TE HUAJ KRYESISHT ANGLISHT

ADRESA: RRUGA MYSLYM SHYRI PERBALLE RRUGICES CAMEVE

KONTAKTONI 0682066310

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 213 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim