Tirane Tastys Lounge kerkon Kamarier/e dhe Banakier/e 71 views

Tastys lounge & bar
Kerkon te punesoje

Kamarier/e
Banakier/e

Pagesa e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: Rruga Ndre Mjeda
ngjitur me Report Tv Tirane
Kontaktoni: 0684549656

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 213 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim