Tirane Restorant ne Astir kerkon te punesoje: Kamarier/e dhe Pjatalarese pagesa 40.000 leke 71 views

Job Expired

Restorant ne Astir

Kerkon te punesoje:

Kamarier/e
Pjatalarese

Pagesa 40.000 leke
Kushte shume te mira pune

Adresa: Astir

Kontaktoni: 0692331112

#restorant #astir #kamarier #kamariere #pjatalarese #njoftimepunesimi #tirana #punetore #paga40000leke

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 211 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim