Tirane, Restorant i ri, 4 Stinet ofron pune pjatalarese 89 views1 application

Job Expired

Restorant 4 stinet tashme edhe ne Tirane, pas shume vitesh operimi me sukses ne Durres,
hapemi se shpejti ne Tirane ne zonen e bllokut.
Jemi ne kerkim te kandidateve te apasionuar dhe motivuar ne fushen e gastronomise
dhe sherbimit qe ti bashkohen ekipit tone ne pozicionet si me poshte:

– Pjatalarese

Kriteret baze per kandidatet jane:

– Komunikim te mire
– Bashkepunuese
– Te motivuar

Ofrojme:
– Kushte dhe ambient pozitiv pune
– Paga te kenaqshme

Te gjithe kandidatet jane te lutur te dergojne aplikimin e tyre bashkangjitur me Resumen
ne numrin e telefonit: +355 69 329 4444 (What’s up)
E-mail: info@labrisa.al

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location Dhermi
  • Profili Hoteleri