Tirane, Prosper Sales kerkon operatore te gjuhes Spanjolle 175 views

Job Expired

PROSPER SALES kerkon me urgjence operatore te gjuhes spanjolle.

Nese jeni njohes i mire i gjuhes keni ose jo eksperience por jeni nje njeri me shume deshire per te punuar ky eshte vendi i duhur.

Shfrytezoje potencialin tend duke u bere pjese e Prosper Sales dhe duke qene pjese e nje kompanie teper serioze e cila pervecse ju ofron nje ambient teper dinamik per te punuar ju mundeson te jeni pjese e nje stafi ku me te miret mund te rriten profesionalisht dhe gjithashtu mund te gjeni pagat me te larta ne treg.

Nese dhe ti mendon se je me i miri cfare po pret ?!

Na shkruani ne whatsapp ose na telefononi ne nr 0694496372 ose duke derguar CV tuaj ne emailin hr.prospersale@gmail.com per tu bere pjese e jona.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Siri Kodra, HYRJA 1