Tirane po kerkojme Konsulent/e Imobiliare 66 views

Job Expired

🏠 Jeni gati pĂ«r njĂ« sfidĂ« tĂ« re ?

 NĂ«se keni pasion pĂ«r industrinĂ« e pasurive tĂ« patundshme dhe dĂ«shironi tĂ« bashkoheni me njĂ« ekip tĂ« pĂ«rkushtuar, na kontaktoni!

Aplikoni duke dĂ«rguar CV-nĂ« nĂ« DM ose nĂ«
info@urbanrealestate.al

📍Tirane

Kontaktoni: 0685000552

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim