Tirane, PIZZERI PAVAROTTI kerkon te punesoje: NDIHMES PICIER dhe SALLATIERE me kushte shume te mira pune dhe pagese teper te kenaqshme prane kopshtit botanik 50 views

PIZZERI PAVAROTTI
•Kerkon te punesoje:

•NDIHMES PICIER
•SALLATIERE

•Pagesa e kenaqshme
•Kushte shume te mira pune

ADRESA: Rruga Shyqyri Brari Prane Kopshtit Botanik

KONTAKTONI: 0682005841

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim