Tirane, •Pasticeri Vittoria kerkon te punesoje: Banakier/e Kamarier/e dhe Ndihmes Pasticiere te📍 Bulevardi gjergj fishta 31 views

Pasticeri VITTORIA
Kerkon te punesoje

Banakier/e
Kamarier/e
Ndihmes pasticiere

Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta

Kontaktoni: 0694340278

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 374 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim