Tirane, Pasticeri TITO kerkon te punesoje: Shitese me eksperience dhe Sanitare 82 views

Job Expired

PASTICERI TITO
KERKON TE PUNESOJE

•SHITESE ME EKSPERIENCE
•SANITARE

•PAGA NGA ME TE MIRAT NE TREG
•KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Adresa: RRUGA HOXHA TAHSIM SHESHI SHTRAUS, TIRANE

Te interesuarat te na kontaktojne:
0672022566
0672022560

•EMAIL: furrebuketito@gmail.com

#pasticeritito #shitese #meeksperiencepune #puna #sanitare
#punetore #njoftimepune #njoftimepunesimi #viral #pune #gjejpune #punosishitese #kerkojpune #ofertapunesimi #punosanitare #pastruese #tirane #sheshishtraus

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 200 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim