Tirane, Pasticeri Tito kerkon shitese me eksperience pune pagesa duke filluar nga 45000 leke. Kushte shume te mira pune dhe ambient komod apliko tani ne email ose whatsapp / telefon 64 views

Job Expired

PASTICERI TITO
KERKON TE PUNESOJE

•SHITESE ME EKSPERIENCE

•PAGA NGA ME TE MIRAT NE TREG
•KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Adresa: RRUGA HOXHA TAHSIM SHESHI SHTRAUS, TIRANE

Te interesuarat te na kontaktojne:
0672022566
0672022560

•EMAIL: furrebuketito@gmail.com

#pasticeritito #shitese #meeksperiencepune #puna #punetore #njoftimepune #njoftimepunesimi #viral #pune #gjejpune #punosishitese #kerkojpune #ofertapunesimi

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim