Tirane, Pastaria ofron vende pune per Kuzhinier/e,Kamarier/e,Ndihmes/e Kamarier/e,Pjatalarese dhe Sanitare 77 views

Pastaria Tirane kerkon te punesoje:

•Kuzhinier/e
•Kamarier/e
•Ndihmes/e Kamarier/e
•Pjatalarese
•Sanitare

Kushte shume te mira pune
1 dite ne jave pushim
Pagesa e kenaqshme

Na kontaktoni 0693583530

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim