TIRANE, OPERATORE LUCE & GAS, PAGESA DERI NE 1000€ 15 views

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Konsulente Telefonik njohes te gjuhes Italiane, per nje prej call center-ave lider ne fushaten Luce & Gas ne qytetin e Tiranes

Cfare ofrohet:

– Pagese 2.1€/h
– Bonuse 5€/kontrate
– Ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
– Mundesi e shpejte rritjeje ne detyre per me te miret
– Kontrate e rregullt
– E diela pushim
– Ditet e festave pushim

Cfare kerkohet:

– Njohje e gjuhes italiane
– Eksperience e meparshme si konsulent te pakten 3 muaj

Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian!

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

Aplikoni tani ne: 069 386 9339

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim