Tirane ofroj vende pune Punonjes Magazine 58 views

Kompania INSPORT SH.P.K (Sport Vision Albania, kompani për tregëtimin e produkteve sportive), kërkon punonjëse magazine .

Edukimi: Të ketë përfunduar shkollën e mesme.
Mosha : 25 – 45 vjec
Aftësitë:

  • Të jetë sistematike dhe e organizuar.
  • Të jetë korrekte dhe serioze në punë.
  • Të ketë aftësi bashkëpunimi në grup.

Të interesuarit të kontaktojnë në adresën e email: hr@sportvision.al
Cel: 067 6060707

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Murat Toptani, qendra e Bisnesit Eurocol, kati 7
  • Tel/Mob 067 5088 242