Tirane, ofroj vend pune Sistemuese Raftesh 52 views

SuperStar Market pjese e Ar-bi service shpk,
Kerkon te punesoje per qytetin e Tiranes.

Sistemuese Raftesh

*Preferohet te kene eksperience.
*Te jene te komunikushem me klientet dhe stafin.
*Te kene fleksibilitet ne orare.

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page.

Dergoni Cv tuaj ne adresen: hr@arbidistribution.al

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Supermarket