Tirane, ofroj vend pune shitese butiku 92 views1 application

Ofrojm pune, pozicioni shitese butiku,
orari 6:30-14:30
Paga 300.000 lek.
Vajza duhet te kete prezence dhe te jete pa angazhime.
Eksperienca perben avantazh.

Per me shum info na shkruani ne whatsapp +355693262971

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Butik