Tirane, ofroj vend pune RECEPSIONIST 120 views

Hotel “Idea” kerkon te punesoje Recepsionist.
nese keni njohuri ne gjuhe te huaja dhe ndonje eksperience te meparshme ne komunikimme klientet, apo edhe ne fushen e hotelerise /turizem jeni te mirepritur te dergoni nje CV te detajuar me fotografi.
Kerkesat per vendin e punes:
Te kete aftesi ne komunikim.
Te jete njohes i gjuhes Angleze.
Te kete eksperience pune mbi 2 vjet.
Te njohe programet baze te kompjuterike.
Mosha e preferuar mbi 25 vjec.
Kandidatet e interesuar mund te dergojne nje CV dhe leter interesi ne adresen :info@hotelidea.al
Tel: +355694000855

Cel. : info@hotelidea.al

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Profili Hoteleri