Tirane, ofroj vend pune Punonjese Banaku 70 views1 application

Job Expired
Superstar Market pjese e Ar-bi service shpk,
Kerkon te punesoje per qytetin e Tiranes.

Punonjese per banak

*Preferohet te kene eksperience.
*Te jene te komunikushem me klientet dhe stafin.
*Te kene fleksibilitet ne orare.

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page.

Kontaktoni ne cel: +355 697 088 590
ose dergoni Cv tuaj ne adresen: hr@arbidistribution.al

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Supermarket