Tirane, ofroj vend pune Prezantues/e në Showroom 35 views

“Lobby Home” sh.p.k është qendra më e re tregtare dhe inovative në fushën e arredimit me një siperfaqe prej 13’000 m2 perballe TEG.
Në kuadër të krijimit dhe zgjerimit, kompania interesohet të rekrutojë kandidate potenciale për pozicionin Prezantuese në Showroom.

Detyrat dhe përgjegjësitë:
– Komunikimi dhe sherbimi me klientet gjatë gjithë procesit të shitjes.
– Njohja e produkteve dhe rakordimi me magazinën gjatë gjithë kohës.
– Sjellje aktive dhe e gatshme të përfshihet në procese për mbarëvajtjen e punës.

Kualifikimet:

-Të ketë përfunduar arsimin e mesëm.
-Të ketë eksperiencë pune në shitje.
-Të jetë person i rregullt dhe me dëshire për punë.

Pagesë shume e kënaqshme.

Kandidatët e interesuar, mund të aplikojnë duke dërguar CV e tyre në adresën e postës elektronike: hr@lobbyhome.al
Ose kontaktoni +355 69 40 16 222 .
*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Mobilje