Tirane, ofroj vend pune pjatalarese 23 views

Bati Restorant kerkon te zgjeroje stafin e tij:
PJATALARES/E

Kerkohet:

  • Te jete korrekte dhe e sjellshme
  • E perpikte me oraret dhe me punen qe i percaktohet
  • Eksperienca nuk eshte kriter paresor

Ofrohet:

  • Kushte te mira pune
  • Page e kenaqshme 50 000 leke te reja.

Kontaktoni ne: 0695487543

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Mine Peza
  • Tel/Mob 0695487543
  • Profili Restorante