Tirane, ofroj vend pune part time Shperndares/korrier 116 views1 application

Dhurata.com kerkon te punesoje nje shperndares/korrier per pune part time dhe sezonale.
Aplikuesi duhet:

 • Te kete makinen e tij.
 • Te kete telefon celular me lidhje interneti.
 • Te njohi mire rruget e Tiranes.
 • Te jete i kujdesshem dhe i sakte.

Ne ofrojme:

 • Orar pune fleksibel.
 • Atmosfere pune profesionale dhe miqesore.
 • Mundesi rritje te oreve te punes.

Nese i plotesoni keto kushte na dergoni nje email tek jobs@dhurata.com
Subjekti i emailt duhet te jete:
Aplikim per shperndares/korrier.

Ne email duhet te shkruani:

 • Perse mendoni qe jeni nje kantidat i pershtatshem.
 • Ku keni punuar me pare dhe ku punoni tani.
 • Shkollen qe keni mbaruar.
 • Nr e telefonit.

Faleminderit.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Sherbime