Tirane, ofroj vend pune part time Shofer Autobusi / Furgoni 122 views2 applications

selectours.al Kerkon: Shofer Autobusi/ Furgoni

Kane avantazh kanditatet qe kane eksperienca ne fushen e turizmit.
Shoferet duhet te kene njohuri mbi Shqiperine dhe vendet fqinje, Greqi, Mal i Zi. Kroaci, Bosnje, etj.

Kushte te mira pune dhe pagesa mbi tregun. Kontributet e paguara gjithashtu.
Te interesuarit te kontaktojne tek nr i meposhtem.

Cel. : +355694060006 – Jurgeni

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë