Tirane, ofroj vend pune operator ne gjuhen italiane 30 views

Skycall group kerkon operator ne gjuhen italiane per fushaten recupero credito.
Orari i punes nga e hena ne te premte, 09:00 me 18:00
Pagesa perbehet nga baze dhe bonus
Ofrohet gjithashtu mundesi per pune nga shtepia.

Intervistat behen cdo dite nga e hena ne te shtune nga ora 9:00 seri ne 21:00
Nr kontakti: 0697067069

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center