Tirane, ofroj vend pune Operator ne gjuhen Greke 171 views1 application

Job Expired

Jemi nje kompani ne rritje dhe jemi duke rekrutuar operatore ne gjuhen Greke.
Kriteret e aplikuesve:
1. Nivel mbi mesatar te gjuhes Greke.
2. Te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar.
3. Serioz dhe I pergjegjshem.
4.Eksperience minimale ne call center.

Ofrohet:
1. Sistem pagese mbi mesataren.
2. Ambient komod pune dhe mundesi shume te larta promovimi.
3. Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes.
5. Disponibilitet Full time (Fundjava pushim).

Te interesuarit te dergojne CV duke specifikuar pozicionin ne adresen e emailit:licoenada@gmail.com
Kandidatet e perzgjedhur do kontaktohen nga kompania per nje interviste, gjate te cilit do ju shpjegohet me shume informacion per pozicionin e punes.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga “Mustafa Matohiti,ngjitur me City Art
  • Profili Call Center