Tirane, ofroj vend pune Operator Help Desk – Back Office 76 views3 applications

Shoqeria Multiservis Center HD shpk ofron vende pune ne pozicionin “ Help Desk- Back Office”, aktivitet qe konsiston ne nderhyrjet teknike per mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine.

Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

– Njohuri te mira te gjuhes italiane
– Me ose pa eksperience pune

Ne ofrojme:

-Paga Konkuruese.
-Trajnim.
-Kontrate e rregullt pune.
-Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit.
-Ambient pozitiv dhe dinamik

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne me Cv ne gjuhen ITALIANE ne, multiserviscenterhd1@gmail.com
Ju lutem percaktoni ne subjekt te emailit pozicionin per te cilin aplikoni.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. “Ismail Qemali”, Pll. Fratari, Nr. 27, Kati 3
  • Profili Konsulence