Tirane, ofroj vend pune OPERATOR CALL CENTER GREQISHT 231 views2 applications

NESE DESHIRONI TE BEHENI TE SUKSESSHEM BASHKOHUNI SKUADRES SONE!!

CALL CENTER Forex
KERKON:
Broker/Aperturs , me kohë të plotë për gjuhen GREKE ME OSE PA EKSPERIENCE

Mundësi për të gjithë ata që duan të jenë të suksesshëm profesionalisht dhe financiarisht,

Ofrojmë:

• Paga baze deri ne 600 euro,
• Ne baze te aftesive personale mund te arrini perfitime financiare mbi 1500 euro ne muaj.
• Kontrat te rregullt pune dhe pagesa korrekte cdo muaj
• Ambient miqesor, rinor dhe suportiv
• Ofrojme Bonuse ditore + Mujore me te lartat ne treg
 Ofrojme trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre.

Kërkesat:

• TE NJOHE SHUME MIRE GJUHEN GREKE
• Eksperienc pune ne kete sektor perben avantazh.
• Fleksibiliteti operacional nga 10:00 deri në ora 19:00
• Kerkojmë njerëz me energji pozitive dhe shpirt skuadre për arritjen e objektivave dhe ambicje per tu rritur profesionalisht dhe financiarisht.

Për më shumë informacion për caktimin e një interviste
mund ta dërgoni CV-në tuaj në adresën e email-t: bdmgroup333@gmail.com
ose mund të kontaktoni në numrin tonë të cel:
Cel : 068 8316431

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Tel/Mob 068 831 6431
  • Profili Call Center