Tirane, ofroj vend pune Montues Mobiljesh dhe Shites 23 views

Shoqeria R&T shpk kerkon te punesoje Montues Mobilesh dhe Shites per nje nga mobilerite lider ne tregun Turk dhe Shqiptar “Tepe Home”.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mailit:
jeta.veledi@rt-grp.com

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Sherbime