Tirane.ofroj vend pune: MENAXHER SHITJE PER KAFE EXPRES DHE ME BUSTINA 73 views

“TOTO’S CAFFE”, Kompani Shqiptare e cila merret me perpunimin dhe shitjen e kafes expres
prej 15 vjetesh,kerkon te punesoje menaxhere shitje me kohe te plote pune per shitjen e kafes
expres dhe me bustina ne qytetin e Tiranes;
Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet jane:

-Te kete experience pune ne shitje te pakten 1 vit.(njohja e anes teknike te expreseve te kafes perben avantazh)
-Te jete person me integritet dhe i besueshem.
-Te jete i komunikueshem dhe i disponueshem ne orare te ndryshme.
-Te jete kembngules dhe i afte ne realizimin e objektivave te vendosura nga kompania.
-Te jete nga mosha 25 deri ne 40 vjec.

-KOMPANIA TOTOS CAFFE OFRON:

-Pagesa eshte rroge plus bonus mbi shitjet.
-Makine teper komode.
-kushte te mira pune dhe mundesi karriere.

Te interesuarit te dergojne cv ne adresen:
totos.alb@gmail.com ose ne;
whatsapp;
0682041009

JU FALEMINDERIT!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona RR."DON BOSKO"
  • Profili Kurse Profesionale