Tirane, ofroj vend pune Lash artist / Teknike qerpiku extention 48 views1 application

Alda Gjuzi Studio kerkon te punosoje nje vajze teknike ne qerpike extention (Lash Artist).
Puna do jete me orare, dhe pagesa me perqindje.

Adresa: Don bosko, kompleksi perballe Neptunit
Te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne ne tel / whatsapp: 0683432685

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Estetike