Tirane, ofroj vend pune Kuzhiner/e 63 views

Vatër Bar ofron mundësi punësimi Kuzhinier/e

Kërkesat:

  • Të ketë njohuri për pjesën e mëngjeseve/ brunch
  • Të jetë korrekt/e dhe bashkëpunues/e
  • Të jetë i/e përgjegjshëm në punë.

Ofrohen kushte shumë të mira pune dhe financiare!

Adresa: Rruga Sami Frashëri, Tiranë.
Për aplikime na kontaktoni në numrin +355 69 701 1125.
Ju mirëpresim!

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Restorante