Tirane, ofroj vend pune kamarier 51 views

Cafe de Paris kerkon te zgjeroje stafin e tij duke punesuar:
-Kamarier

Kriteret:

  • Eksperience te meparshme pune
  • Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem
  • Te jete i perpikte dhe ne orar

Ofrohen:

  • Kushte te mira pune
  • Page te kenaqshme
  • Ambient pozitiv dhe bashkekohor

Na kontaktoni ne numrin e meposhtem te telefonit: +355 69 249 8737

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Gastronomi