Tirane, ofroj vend pune Kamarier 65 views2 applications

BAR-COFFE BILARDO DINO

Kerkon: Kamarier (me dhe pa exp)
Kushtet e punes shume te mira, dhe ne nje ambient Sportiv

Adressa: Astir, Vila-L

Per me teper info:
+355696905733

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë