Tirane, ofroj vend pune FARMACISTE 39 views

ITALPHARMA KERKON TE PUNESOJE FARMACISTE

Farmaci ITALPHARMA kerkon te punesoje per farmacine e saj
prane rruges se Kosovareve tek diga e liqenit artificial
FARMACISTE me kohe te plote.

Kandidatet preferohet te kene karakteristikat e meposhtme:

1. Te kene eksperience ne pune.
2. Aftesi shume te mira komunikimi.
3. Aftesi te larta profesionale.
4. Fleksibilitet ne orarin e punes.

Paga per farmacistet do te jete motivuese
dhe fleksibel ne perputhje me angazhimin dhe rrezultatet ne pune.

Kandidatet e interesuar te dergojne CV ne italpharma.albania@gmail.com
ose te telefonojne ne 0692068180

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Kosovareve, prane Diges se Liqenit
  • Profili Farmaceutike