Tirane, ofroj vend pune Elektricist – 0674030303 190 views1 application

” M&M Elektrike ” :

Kerkon te punesoje Elektricista
me eksperience ne fushen elektrike.

Ofrohet:
Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e meposhtem.
Cel. : 0674030303

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Elektro-Shtepiake