Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste/Kontabiliste 762 views

Job Expired

Bar Pizzeri Shardana kerkon te punesoje nje ekonomist/e, qe te plotesoje kriteret e meposhtme:

1. Te kete mbaruar arsimin e larte ekonomik.
2. Te dije te beje cdo veprim qe perfshin ky vend pune, raporte, bilance, deklarime etj.
2. Te zoteroje shkelqyeshem gjuhen italiane. Gjuhe te tjera perbejne perparesi.
3. Te jete e komunikueshme dhe te punoje ne grup.
4. Te perdore shume mire programet EXEL; WORD, INTERNET.
5. Eksperienca te meparshme pune do ishin avantazh.
6. Paga shume e kenaqshme.Te interesuarat te nisin CV e tyre ne email: info@viaggiaresorridere.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Bogdaneve
  • Tel/Mob 0699347059
  • Profili Mjeksi, Turizem