Tirane, ofroj vend pune Ekonomist/e 272 views2 applications

Pozicion Vakant ne Tirane

1- Detyrat Kryesore te Ekonomistit:

1- Konfirmim Pagesa Furnitori
2- Kuadrim te Arkave/Bankave
3- Verifikon likujdimin e faturave ne sistem
4- Sistemim faturash Anullime etj.
5- Konfirmon qe cdo gje eshte fiskalizuar
6- Mban mardhenie te mire me operatoret dhe nxjerr raporte javore dhe mujore per ecurine.

3- Profili Preferuar

Kujdes: * do të thotë të domosdoshme.

*Aftësi të mira komunikimi dhe shpjeguese.
*Aftësi të mira ndërtimi të raporteve financiare.
*Të dijë të paktën një gjuhë të huaj.
*Përvoja të mëparshme.

4- Cfarë ju duhet për të aplikuar.
* Cv Juaj

Ju lutem gjate dergimit te emailit tuaj me CV te keni parasysh.

1- Te shkruani ne subjekt POZICION – Ekonomist/e
2- Te detajoni qarte ne Email cilat jane pikat tuaja me te forta ne kete profesion.

Dërgoni cv tuaj : hima.julian91@gmail.com
Për info Whatsap vetëm. : 0696137736

Në bazë të ligjit Për mbrojtjen e të Dhënave Nr. 9887, datë 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Për Mbrojtjen e të Dhënave,
ju bëjmë me dije se tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Rruga/Zona Rruga Myslym Shyri Ne Kryqezim Me Muhamet Gjolleshen
  • Tel/Mob +355 69 47 67 427
  • Profili Agjensi turistike udhetimi