Tirane, ofroj vend pune Edukatore 138 views1 application

Tirane, ofroj vend pune Edukatore , per kopshtin e femijeve ( Wee Kids ).

Kerkojme:
– Eksperienca perbene avantazh .
– Ofrojme :
-Kushte te mira pune , dhe page te kenaqshme .
– Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 0676045885.

MAILrecruitment@age-group.al
WEB www.age-group.al
CELL+355694399479

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rruga e Bogdaneve
  • Tel/Mob +355 69 43 99 479
  • Profili Call Center