Tirane, ofroj vend pune call center operator, ne gjuhet italisht, greqisht, frengjisht 132 views2 applications

Kerkojme Agjent ne tregun financiar/operator/e, ne gjuhet italisht,greqisht,frengjisht

Pershkrimi i punes
Kompania Blue Contact Leader nderkombetar ne sektorin financiar,
ne kuader te zgjerimit te stafit eshte ne kerkim te kandidateve ne pozicionin e agjenteve financiar ne gjuhet : italisht, greqisht, frengjisht.

Kriteret:

 • Zoterimi I gjuhes ne nivelin B2
 • Disponibilitet Full Time
 • Kane prioritet kandidatet me eksperience te meparshme ne kufje
 • Aftesi te mira te punes ne grup

Ofrojme:

 • Pagesa shume konkurruese ne treg mbi 1300 Euro
 • Bonuse te larta ditore,javore dhe mujore te bazuara mbi objektivat e percaktuara nga kompania
 • Oraret 09.30-18.30 nga e Hena ne te Premte
 • Fundjavat e lira
 • Kontrate e bazuar ne kodin e punes

Mos ngurroni te na kontaktoni!

Cel. 0695308165
Adresa: Condor Center Rr. e Kavajes
Email: recruitingteamblue@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Tiranë
 • Profili Call Center