Tirane, ofroj vend pune ASISTENT/E SHITJESH 120 views1 application

“Lobby Home” sh.p.k është qendra më e re tregtare dhe inovative në fushën e arredimit me një siperfaqe prej 13’000 m2 perballe TEG.
Në saj të krijimit dhe zgjerimit të Kompanisë, kërkon kandidatë potencialë për pozicionin ASISTENT/E SHITJESH.

Cfarë ofrojmë:
– Pagë mujore dhe bonuse shume të kenaqeshme.
– Stimuj financiarë për rezultatet e arritura
– Atmosferë miqësore për marrëdhënie pune profesionale

Cfarë kërkojmë:
– Përvojë të konsoliduar në shitje, eksperience e preferueshme 3 vite e siper,
– Karakter ambicioz që rrezaton entuziazëm,
– Pasion të sinqertë për t’i shërbyer klientit,
– Gatishmëri për të kryer turne të ndryshme gjatë javës,
– Dëshirë për të punuar në grup

Nëse e cilëson veten ekspert në shitje, është çasti i duhur që t’i bashkohesh skuadrës sonë!

Kandidatët e interesuar, mund të aplikojnë duke dërguar CV e tyre në adresën e postës elektronike: hr@lobbyhome.al
*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Mobilje