Tirane, ofroj vend pune Arkitekt 115 views

Job Expired

ARKONIK STUDIO kerkon te punesoje:
-Arkitekt
Kualifikimet/kerkesat:
-Njohuri te programeve AUTOCAD, PHOTOSHOP, 3DS-MAX, LUMION DHE REVIT
-Te jete i gatshem te punoje ne grup.
-Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne duke derguar ne email CV dhe PORTOFOLIN ne adresen
klodianburgjia@gmail.com

tel: 0692733518
Faleminderit!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Arkitektur