Tirane, ofroj vend pune Agjente te gjuhes italiane 56 views1 application

Job Expired

Kerkohen 20 Agjente te gjuhes italiane me dhe pa eksperience!
Te kene nivel mbi mesataren te gjuhes italiane si edhe te afte te punojne ne grup.
Ambjenti eshte miqesor si dhe staff ne dispozicion per trajnime!
Gjithashtu ofrojme kontrate te rregullt pune!

Oraret jane 10.00-19.00 full time si dhe part time 10.00-14.00 ose 14.00-19.00!

Ofrojme per ju pagesa te larta: 500 
€ baza + 1500 € bonuse!!

Nese doni te rriteni profesionalisht si dhe te paguheni sipas standarteve europiane jeni vetem nje telefonate : 0683298255
email: hr.emedia@outlook.com
Adresa : Stacioni i trenit, Rr. Reshit Petrela

More Information

  • This job has expired!
Share this job