Tirane, ofroj vend pune AGJENTE SHITJESH, (DEPO FARMACEUTIKE) Tirane 228 views4 applications

Job Expired

PANTHEON GROUP Ajenci Rekrutimi, Pumesimi dhe Sherbimesh ne familje, kerkon per klientin e saj AGJENTE SHITJE- DEPO FARMACEUTIKE ne Tirane

KRITERET:

• Te kete mbaruar bachelor;
• Eksperience pune ne profil te ngjashem 2 vite +;
• Te jete komunikueshme dhe e qete;
• E afte dhe me deshire per te punuar;

KUSHTET E PUNES

  • Orari i punes: e hene – te premte 9:00- 18:00 ( 1 ore pushim)

e shtuna: 9:00 – 14: 00

  • Dite pushim: e diela dhe festat zyrtare
  • Paga neto: 50.000 leke

Te interesuarat te kontaktojne nr. e tel: +355 684010400 ose te dergojne cv ne adresen e e-mail:info@pantheongroup.al
ku te specifikojne subjektin,

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Fadil Rada, Shkalla A, Kati i II-të
  • Tel/Mob +355 69 20 999 00
  • Profili Sherbime